кардіологія

 

 

Сучасні методи діагностики дозволяють виявляти хвороби серця на самому ранньому етапі. Це дає можливість лікарям своєчасно розпочати лікування та ефективно боротися з хворобою. Пройшли часи, коли хвороби серця вважалися невиліковними. Сьогодні успішно лікуються як дорослі, так та дитячі хвороби, пов'язані з різними відхиленнями в серцевої діяльності. Кардіологія в своєму розвитку пішла далеко вперед, озброївшись новими знаннями, препаратами та методами діагностики.

 

На сьогоднішній день кардіологія користується великим попитом. Не потрібно більше їхати за кордон, в пошуках фахівців, які можуть вирішити проблему з серцем. Якщо людина відчуває, що серце починає давати про себе знати, то це привід для консультації у спеціалістів.

 

 

Достатньо звернутися в нашу клініку, щоб кардіолог провів діагностику та призначив лікування. Це найбільш швидкий та ефективний спосіб дізнатися, що з серцем та отримати якісну допомогу спеціалістів.

 

 


 

 

 

 

Звичайні симптоми, на які потрібно звернути увагу - це задишка, різка біль в серці або в грудях. Крім цього, серце може поколювати. При цьому біль може бути різкою або глухою, яка не дає спокою та заважає нормально жити та займатися своїми справами. 
           

    

 

 

Методи діагностики в кардіології

 

На щастя, сучасні методи діагностики дозволяють фахівцям швидко встановити причину поганого самопочуття та визначити наскільки серйозна загроза. Якщо лікування розпочато вчасно та назначені правильні препарати, то в більшості випадків можна обійтися без хірургічного втручання.

Сьогодні сучасна кардіологія дає всім хворим реальний шанс отримати якісне обстеження та лікування за доступною ціною. Іноді досить змінити спосіб життя або знизити навантаження на серце.

В тому числі, потрібно звернути увагу на харчування. Деякі продукти та напої мають шкідливий вплив на працездатність серця.

Серед найбільш популярних методів діагностики можна назвати такі, як: електрокардіографія. Цей метод часто використовується в кардіології для діагностики стану серця.

Ступінь недостатнього коронарного кровообігу можна визначити за допомогою ще одного методу, який застосовується в кардіологічній клініці. Це електрокардіографія, яка проводиться під фізичним навантаженням пацієнта.

Зазвичай використовується бігова доріжка, яка дозволяє визначити чи є у пацієнта аритмія та якщо є, якого виду. Під час діагностики пацієнтові постійно вимірюється артеріальний тиск, та фахівці проводять аналіз змін на кардіограмі. Це дуже ефективний та надійний метод діагностики.

Для визначення стану серця в клініці використовується також ультразвукова діагностика або ехо-кардіографія. Це простий, ефективний та безболісний метод діагностики, який допомагає визначити, наскільки змінився серцевий клапан та функції серця.

Проводиться також запис кардіограми протягом доби під час звичайного життя пацієнта. Цей метод діагностики називається «Холтерівське моніторування ЕКГ». У клініці є різні методи діагностики спрямовані на виявлення різних відхилень в роботі серця.

  

 

Кардіологи Києва вищої категорії

 

Більшість проблем з серцем здатний вирішити кардіолог, який працює в нашій клініці. Досвідчені фахівці пройшли навчання в кращих кардіологів та здатні діагностувати та вилікувати навіть найскладніші хвороби серця.

 

Якщо у вас або у ваших рідних болить серце, з'явилися небезпечні симптоми, то потрібно негайно звертатися в нашу клініку, де досвідчені кардіологи проведуть діагностику та призначать лікування.

 

 

 

У клініці працюють виключно високопрофесійні кардіологи, які зможуть вилікувати не тільки дорослого, а й маленьку дитину. Вартість діагностики цілком доступна. Звертатися за послугами в кардіологічну клініку можна в будь-який час. Тут знають, як подбати про ваше серце.

Шмигельська Антоніна Леонідівна

Терапевт, Кардіолог

Запис на прийом