Мамологія

 

 

Жіночі груди символізують родючість, материнство та жіночність. Але краса без здоров'я неможлива. Протягом усього життя жіночі груди змінюються. Цьому сприяють вагітність, пологи, годування дитини.

 


З віком вона стає мішенню для різних негативних факторів, які провокують хворобу молочної залози. На першому місці знаходяться емоційні потрясіння, стреси, що викликають порушення гормонального фону. Захворювання грудей безпосередньо пов'язані з патологіями органів малого таза, придатків, наявністю абортів.

 

 

Порушення роботи ендокринної системи, цукровий діабет, зайва вага - всі ці фактори також можуть чинити негативний вплив на стан молочних залоз. І чим раніше жінка звернеться до лікаря, тим більше шансів впоратися з захворюванням медикаментозно. Допомогти пацієнтці відновити здоров'я, і повернути впевненість у собі допомагає лікар-мамолог. Його завдання полягає в правильній діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночих грудей.

 


 

 

 

Відвідувати лікаря-мамолога рекомендується 1 раз на рік, навіть якщо вас нічого не турбує. Це необхідно, тому як хвороба вже може бути в організмі, але на початкових стадіях себе ніяк не проявляти. 
           

 

 

 

На прийомі лікар-мамолог проводить обстеження грудей і за результатами призначає УЗД або мамографію. За допомогою останньої діагностики лікар отримує рентгенівські знімки, які підтверджують або спростовують попередній діагноз. Це дослідження проводять з 5 по 12 день менструального циклу, воно абсолютно безпечне та не викликає больових відчуттів.

Мамографія допомагає виявити доброякісні або злоякісні утворення, кісти. Якщо необхідно, лікар призначить біопсію - взяття зразка тканини методом проколу. Мамографія призначається лікарем-маммологом в разі, якщо:

  при обстеженні лікар виявив ущільнення тканин молочної залози;

  жінка скаржиться на болі при дотику до грудей;

  візуально груди набрякли та змінили свої розміри;

  соски на грудях запали або, навпаки, мають опуклу форму;

  є наявність виділень з грудей.

При мамографії виявляються такі захворювання, як мастопатія, фіброма, лактостаз та злоякісні пухлини.

 

 

  

Разом впораємося з хворобою

 

 Зараз в світі велика увага приділяється проблемі раку молочної залози. Соціальні реклами, благодійні акції, марафони закликають жінок стежити за своїм здоров'ям і своєчасно звертатися до лікаря. У різних містах України створені центри, де вчать жінок проводити самообстеження молочних залоз. Мамологія в Києві представлена різними медичними установами.

 

 

Якщо вам потрібен першокласний лікар-мамолог в Києві, тоді ласкаво просимо в нашу клініку. У нас працюють професіонали своєї справи. Всі лікарі мають високу кваліфікацію і величезний досвід лікування різних захворювань молочної залози.

 

 

 

У нашій клініці представлено сучасне обладнання, на якому проводиться діагностика. Також у нас передбачена лабораторія, де ви без черги і поспіху в комфортних умовах зможете здати аналізи. У клініці пацієнтів приймають кращі лікарі-мамологи України. Тут обладнані зручні палати, де ви зможете отримувати повноцінне, ефективне лікування.

Записатися на прийом можна за телефонами, вказаними на сайті. Ви можете самостійно вибрати зручний для вас час і день для обстеження. Будьте впевнені, наша клініка гідно представляє мамолога в Києві і є однією з найкращих в Україні.

Милі жінки, зберегти своє здоров'я, бути молодою і красивою, незважаючи ні на що, - завдання здійсненне. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, повноцінний відпочинок і позитивний настрій творять чудеса. А щорічне відвідування лікаря-мамолога допоможе попередити хвороби.

 

 

Запис на прийом