Дерматологія

 

 

Дерматологія - це напрямок медицини, що вивчає проблеми, пов'язані зі станом шкіри, волосся, нігтів. Якщо очі - «дзеркало душі», то шкіра - це «двері в тіло».

 

 

 

Шкіра - це унікальна захисна оболонка, яка знаходиться в постійній взаємодії із зовнішнім середовищем, захищаючи організм від агресивних впливів, одночасно є своєрідним індикатором стану всього нашого організму. 

Шкіра є найважливішим органом, який виконує в організмі людини різні функції: захист від несприятливих факторів зовнішнього середовища, терморегуляція, всмоктування, виділення, дотик, подих, пігментоутворення, участь в імунологічних  реакціях і багато іншого. На ній негайно відображаються внутрішні неприємності, що відбуваються в організмі: збої в роботі шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, ендокринної, сечовивідної та статевої систем. Якщо вона страждає, покривається висипом, свербить, починає лущитися, організм кричить «SOS» і вимагає візиту до дерматолога.

 

 

В нашій клініці лікар використовує не тільки методи лікування медикаментозної класичної терапії, але і фізіотерапію, а також косметологічні лікувальні процедури. У поєднанні цих методів криється успіх лікування дерматологічних захворювань.

 


  

Однак пацієнт не повинен забувати і про правильне домашньому косметичному догляді, досить часто виникає і необхідність лікування хвороб внутрішніх органів.

 

 

PRF – терапія

 

Для лікування та догляду за шкірою, поряд з класичною, використовуємо інноваційну PRF – терапію.

Терапевтичний ефект даної процедури ґрунтується на наявності в плазмі факторів росту, що містяться в тромбоцитах, які стимулюють регенерацію (відновлення) тканин, слизової оболонки.

Використання даного методу в косметології дозволяє омолодити м'які тканини обличчя, шиї, декольте і кистей рук запускаючи внутрішні ресурси організму різного віку.

Процедура за допомогою PRF – терапії передбачає введення в проблемну зону аутоплазми, яка виділяється з крові пацієнта шляхом центрифугування на спеціальному обладнанні. У процесі в плазмі підвищується концентрація тромбоцитів, що містять фактори росту, вітамінів, гормонів та інших біологічно активних речовин. Процедура безболісна, і виключає ризик виникнення алергічних реакцій, так як використовувана кров належить пацієнту.

 

  

 

Клінічні та біологічні ефекти PRF - терапії

 

 

Клінічні ефекти:

  зменшення мімічних зморшок;

  гальмування процесів старіння;

  підвищення тургору особи, поліпшення рельєфу шкіри;

  усунення гіперпегментаціі, ознак фотостаріння;

  лікування акне, зменшення постакне;

  зменшення набряків, синців під очима;

  поліпшення кольору обличчя;

  усунення лущення, сухості шкіри, свербіння шкіри;

  загоєння мікротріщин;

  підвищення місцевого імунітету шкіри;

  зменшення ефекту «апельсинової кірки».

Біологічні ефекти:

  збільшення синтезу колагену в дермі;

  посилення регенерації тканин;

  активізація метаболізму в клітинах шкіри;

  нормалізація водного та кисневого балансу.

 

 

Переваги та протипоказання методу PRF – терапії

 

Переваги методу PRF – терапії:

  безпечний, натуральний;

  не викликає алергії, відторгнення;

  не містить мутагенів;

  не токсичний;

  не містить шкідливих компонентів;

  виключає можливість інфікування.

Протипоказання до процедури PRF – терапії:

  системні захворювання крові;

  онкологія;

  гострий інфекційний процес;

  алергія на антикоагулянти;

  вагітність;

  лактація.

Значну увагу приділяємо актуальній проблемі акне або вугрової висипки у підлітків. Ця проблема є найголовнішою хворобою підліткової дерматокосметології.

Початком і основою правильного лікування є правильно підібрані препарати. Рішення про необхідність призначення препаратів всередину приймає лікар з оглядкою на ступінь тяжкості. Так само для максимально ефективного лікування ми працюємо в тандемі суміжних фахівців (ендокринолог, гінеколог-ендокринолог, терапевт).

Зовнішня терапія теж важлива, в клініці  їй приділяють велику увагу так як вона впливає безпосередньо на сально-волосяні фолікули шкіри, не дає таких побічних ефектів як прийом препаратів всередину. Краща схема це комбінація двох методів.

Мета цих процедур: зменшення  комедонов, стимуляція верхніх шарів шкіри, зменшення застійних процесів в ділянках колишнього запалення, поліпшення виду рубців. Так само важливим  аспектом є гігієна шкіри підлітка з діагнозом акне, яку проводять за допомогою засобів лікувальної косметики і чисток. 

 

 

 

 

Красива, здорова шкіра - наше багатство, предмет гордості, відображення внутрішнього стану організму. Здорову шкіру характеризує нормальний стан її форми і функції. При появі патологічного шкірного процесу виникає погіршення загального стану, свербіж, больові відчуття, а також проблеми естетичного характеру. Однак шкіра має дивовижну здатність адаптуватися і відновлюватися після ушкоджень, але за умови своєчасного обстеження і лікування.

 

 

 

Моцак Олена Михайлівна

Дерматовенеролог

Запис на прийом