гастроентерологія

 


Гастроентерологія - це медичний напрямок, який включає в себе діагностику, профілактику, а також лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, включаючи печінку і жовчний міхур, підшлункову залозу (коліт і гастрит), виразка шлунка, панкреатит та інші хвороби. 

 

На сьогоднішній день гастроентерологія в Києві досить добре розвинена. Високоякісне обладнання та першокласні фахівці допомагають виявити захворювання на ранній стадії. Прискорений темп життя, обідні перекуси і переїдання на ніч, генетична схильність та хронічні захворювання - передумови для виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту, тому кожна людина в наш час просто зобов'язана регулярно відвідувати гастроентеролога.

 

 

Хороший фахівець завжди правильно діагностує та попередить розвиток захворювань. У нас працюють найкваліфікованіші лікарі міста, здатні швидко і точно визначити проблему, яка вас турбує.

 


 

Симптоми, при яких варто відвідати гастроентеролога

 

Розглянемо симптоми, які вкажуть на необхідність відвідати гастроентеролога.

Бити на сполох варто тоді, коли ви відчуваєте дискомфорт або біль.
 

 

 

 

Біль ніколи не виникає без причини. Спастичний біль, ріжучий або оперізуючий, біль, що виникає вночі або після прийому їжі - сигнал серйозного захворювання. Не варто чекати та знімати симптоми знеболюючими препаратами, які не тільки змінять клінічну картину, але і можуть погіршити стан. Своєчасне звернення до лікаря допоможе уникнути випадків, коли людина не просто страждає від болю, а хвороба розвивається і запальний процес переходить на інші органи.
 
 
           

    

  Нудота та блювання

Ці симптоми можуть бути попередниками різних захворювань, але частіше за все виникають при гастроентерологічних порушеннях.

  Печія та відрижка 

Неприємні симптоми які можуть доставити дискомфорт не тільки вам, а й оточуючим. Лікування даних симптомів без лікування основного захворювання дає короткочасний ефект.

  Пронос або запор

Проблеми про які не прийнято говорити, але частіше за все саме вони є сигналом про більш серйозні порушення.

  Жовтяниця

Жовтушність шкіри та видимих слизових оболонок говорить про захворювання печінки і жовчовивідних шляхів.

 

 

Способи діагностики гастроентерологічних захворювань

 

 

  Базовий метод

Найпростішим і дієвим способом діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту є УЗД черевної порожнини. Але цього недостатньо, адже огляд живота повинен бути комплексним. Гастроентеролог огляне зовні, обмацає, зробить постукування та прослухає. Лікар дивиться на симетрію живота, його роздутість та запалість. Промацування дає можливість визначити місце болю і наявність або відсутність пухлини в черевній порожнині. А вже за допомогою УЗД можна детальніше прослухати це місце, виявити шуми.

  Інструментальний метод

Одним з методів діагностики є інструментальний метод, який включає колоноскопію (ендоскоп вводиться в товсту кишку), езофагогастродуоденоскопію - ендоскоп вводиться в стравохід і інші. Це необхідні методи, оскільки дозволяють максимально точно і досконально оглянути проблемні ділянки зсередини.

Також є і ультразвуковий метод діагностики (наприклад, при панкреатиті) та рентген органів шлунково-кишкового тракту.

  Лабораторний метод

При подібних захворюваннях роблять також різні тести, проби, аналізи на вміст шлунка, кал, кров, жовч, сечу.

 

 

 

Відвідувати гастроентеролога необхідно

 

 Завдяки своєчасному визначенню симптомів і правильної діагностики, гастроентеролог в Києві здатний швидко виявити хворобу і підібрати правильний комплекс лікування, який позбавить вас від проблем.

 

 

Дуже важливо знайти саме того лікаря, якому ви зможете довіряти. Наші гастроентерологи - лікарі з багаторічним досвідом, яким ви сміливо можете довірити своє здоров'я. Знайте, що здоров'я - головне в нашому житті. Звертайтеся до нас і ваше здоров'я буде в надійних руках. 

 

 

 

Костанопуло Олена Юліанівна

Гастроентеролог

Рукодій Світлана Сергіівна

Гастроентеролог, УЗД - фахівець

Запис на прийом