гінекологія

 

 

Здорова жінка - здорове майбутнє нації. Напрямок медицини, що займається дослідженням та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, називається гінекологія. Висококваліфіковані фахівці допомагають прекрасній половині людства впоратися з вірусними, грибковими та іншими видами захворювань. Це сприяє відновленню репродуктивної функції і загального тонусу організму. Гінекологи займаються проблемами жіночого здоров'я, не пов'язаними з вагітністю.

 

 

Вам потрібен досвідчений і компетентний гінеколог в Києві? В такому випадку ви шукали саме нас. Фахівці з досвідом роботи понад 6 років проведуть всебічне обстеження з 100% правильною постановкою діагнозу. Всі лікарі є фахівцями широкого профілю, які постійно підвищують свій рівень знань та вміння на лікарських симпозіумах і стажуваннях. У лікуванні ми використовуємо передові та консервативні методики, що сприяють досягненню заданої мети. Завдяки такту і доброзичливості нашого персоналу лікування проходить в комфортній для пацієнта атмосфері.

Ви вирішили довірити нам своє здоров'я? В такому випадку запишіться на прийом, де на вас чекатиме найкраща гінекологія в Києві.

 

 


 

Коли варто звернутися до гінеколога

Про здоров'я жінки потрібно турбуватися, тому огляди у фахівців потрібно проходити двічі на рік. Нехтувати регулярними візитами гінеколога не потрібно, адже вони допоможуть запобігти або виявити серйозні захворювання репродуктивної системи на ранньому етапі. 

Варто негайно звернутися в наш центр, коли з'являються такі симптоми:

  біль внизу живота. Він може бути різким та швидко проходити або ниючим та затяжним;
  кровотеча до або після менструації. Виділення можуть бути інтенсивними або мажучими;
  виділення неприродного кольору та запаху. Колір може бути білим або зеленим;
  порушення функцій репродуктивно-статевої системи;
  болі або неприємні відчуття при здійсненні статевого акту. У деяких випадках після сексу спостерігаються кровотечі;
  дискомфорт під час сечовипускання;
  свербіж, печіння, подразнення статевих органів. Перебіг захворювання може супроводжуватися виразками.

 

 

 

При виявленні хоча б однієї ознаки варто негайно звернутися до нас, щоб уникнути серйозних наслідків. 
           

 

Можна виділити три групи гінекологічних захворювань з наступною симптоматикою:     

   Інфекційні захворювання. Вони супроводжуються такими симптомами: біль, свербіння, наявність ерозії і виразок, гнійні виділення, больові відчуття при сексуальному контакті. Розвиваються запалення через недотримання особистої гігієни, інфекційних захворювань, переохолодження і т. д. Також причиною таких симптом може бути використання  внутрішньоматкових контрацептивів або тампонів;

   Гормональні та ендокринні порушення. Вони проявляються у вигляді порушень менструального циклу та кровотеч до або після менструації. Результатом може стати розвиток безпліддя;

  Пухлинні захворювання. До симптомів відносяться: кровотечі після статевого акту , кровотечі до або після менструації, больові відчуття під час статевого акту.

 

 

 

Наша клініка обладнана сучасною технікою для виявлення всіх видів захворювань на будь-якій стадії. 
           

 

 

 

Які способи діагностики ми застосовуємо

 

 

Найпростішим методом діагностики є бесіда з пацієнткою. Правильно сформульовані запитання допомагають лікарю зорієнтуватися в подальшому обстеженні.

Огляд лікарем з використанням спеціальних гінекологічних інструментів. Стандартна процедура допомагає виявити причини недуги та визначити курс лікування. Вона є однією з найбільш ефективних і поширених видів діагностичного обстеження.

УЗД статевих органів дозволяє виявити захворювання 3-ої стадії та трубну вагітність. Ультразвукова хвиля проходить через тканини черевної порожнини до піхви. На моніторі показується відображення стану статевих органів.

Пап-мазок дозволяє визначити злоякісні утворення. Процедура заснована на взяття проби клітин слизової оболонки матки. Взяття мазка займає кілька хвилин і є безболісним.

 

 

 

Наша гінекологія в Києві надає більш спеціалізовані та високотехнологічні види діагностики. Кожен спосіб діагностики призначається в разі потреби та обговорюється з пацієнткою.

 

 

 

 

Запис на прийом