ТЕРАПІЯ

 

 

Терапія - найбільш загальний напрямок в медицині, що передбачає лікування практично будь-яких захворювань консервативним (не оперативно) шляхом. Лікар-терапевт - фахівець, який знає симптоматику проявів різноманітних захворювань. Терапія в Києві - можливість звернутися до фахівця, який поставить первинний діагноз, призначить додаткові аналізи та дослідження, визначить способи відновлення здоров'я або направить до вузькопрофільного спеціаліста, якщо захворювання потребує специфічних методів лікування.

 

 

 

Кваліфікований терапевт в Києві - фахівець, який володіє найсучаснішими методами лікування. Наші лікарі-терапевти мають великий досвід роботи. Регулярно беруть участь в професійних конференціях, стежать за новітніми досягненнями науки. Крім того, терапевти - це ще й душевні люди, які уважно вислухають пацієнта, проявлять максимум співчуття і розуміння. Тепер ви знаєте, до кого звернутися навіть з будь-якими неясними скаргами на здоров'я. Тут не відмахнуться від ваших проблем, а розберуться в їх причинах і призначать відповідне лікування.

 

 


 

Коли слід звернутися до терапевта?

 

Найбільш частою причиною відвідування терапевта є ознаки гострої вірусної інфекції:

  підвищена температура;

  нежить або закладеність носа;

  біль, першіння в горлі;

  кашель, чхання;

  різь в очах, сльозотеча;

  загальна слабкість, головний біль, озноб і інші подібні ознаки загального нездужання.

 

 

 

Не варто проявляти «героїзм» та переносити застуду на ногах. Тільки лікар може оцінити тяжкість захворювання, вибрати метод лікування. Краще провести кілька днів вдома, ніж довго лікувати ускладнення. Крім того, багато вірусні інфекції передаються повітряно-крапельним шляхом, а значить, хворий несе загрозу для здорових. Один «герой», що з'явився в офіс, незважаючи на температуру, може стати причиною масового захворювання співробітників. 
           

    

Ще одна поширена причина звернення до терапевта - підвищений тиск. Не важливо, чи поставили вам раніше діагноз «гіпертонія» або підвищення тиску сталося вперше, - відвідування лікаря має стати обов'язковим при появі таких симптомів:

  запаморочення;

  «мушки» в очах;

  дзвін у вухах;

  короткочасна втрата свідомості, непритомність;

  помутніння свідомості;

  сильний головний біль;

  оніміння пальців, кінцівок.

Найголовніше, що терапевт прийме вас, якщо турбують симптоми не створюють явною картини хвороби, і ви не знаєте, чим пояснюється погіршення самопочуття:

  раптово виникаючий та мимовільно пропадаючий біль;

  відсутність або, навпаки, збільшення апетиту;

  втрата або збільшення ваги, не пов'язані зі зміною режиму харчування;

  безсоння, дратівливість, нервозність;

  набряки, підвищена пітливість;

  задишка;

  депресія, постійний поганий настрій.

 

 

Що може лікар-терапевт?

 

 

Терапевт лікує не тільки застуду, грип та ГРВІ, хоча саме з цими захворюваннями до нього звертаються найчастіше. З таким самим успіхом лікар загальної практики буде лікувати не тільки ці захворювання, але і найбільш часті їх ускладнення - бронхіт, пневмонію.

Однак великий досвід фахівців, їх знання дозволяють виявляти і ефективно лікувати і безліч інших недуг, починаючи від гіпертонії, анемії і вегетосудинної дистонії до захворювань шлунково-кишкового тракту: гастрит, виразкові хвороби шлунку, синдром подразненого кишечника.

Крім того, терапевти звикли працювати з пацієнтами, чиї скарги на здоров'я не говорять ясно про наявність якого-небудь захворювання. Лікар загальної практики вислухає скарги хворого, проведе первинне обстеження, при необхідності призначить додаткові дослідження, відправить на консультації до вузькопрофільних спеціалістів для уточнення або виключення діагнозу.

 

  

 

А найголовніше - терапія в Києві, яку пропонує наша клініка, дозволить вам не залишатися один на один із захворюванням. Дуже важливо з'ясувати причини поганого самопочуття і своєчасно почати лікування.

 

 

 

 

Томас Джефферсон Крейн

Лікар-консультант загальної практики

Рубан Наталія Василівна

УЗД-фахівець, терапевт

Фролова Катерина Валентинівна

Кардiолог, Терапевт

Запис на прийом