ПРОКТОЛОГІЯ

 

 

Делікатні проблеми, пов'язані з областю заднього проходу, вирішує лікар-проктолог. Проктологія, як галузь сучасної медицини, займається проблемами анальної області, прямого кишечника і ободової кишки. Вона розділяється на терапевтичну та хірургічну галузі. Перша займається проблемами, які розв'язуються безопераційним методом. Друга, може бути застосована в разі невідкладної допомоги при серйозних захворюваннях.

 

 

 

Наші фахівці користуються багаторічним досвідом лікарської спільноти та новітніми досягненнями медицини. Величезний досвід та швидка реакція в складних ситуаціях стають гарантією стрімкого одужання наших пацієнтів. Кожен співробітник на вищому рівні володіє навичками визначення захворювання та методами його лікування. У нас працюють вузькопрофільні лікарі, які є кращими фахівцями в своїй галузі.

Не потрібно терпіти біль! Запишіться на прийом зараз і Ви отримаєте кваліфіковану відповідь на найделікатніші питання.

 


 

Коли потрібні обов'язкові та профілактичні огляди

 

З проблемами в області ануса завжди незручно звертатися до лікаря. Тому багато терплять до останнього, займаючись самолікуванням. Але проктолог чекає вашого термінового візиту в наступних випадках:

  кров'яні або гнійні виділення;

  нетримання калових мас та спонтанне спорожнення;

  запори;

  біль в області ануса та прямої кишки;

  свербіння в задньому проході;

  відчуття присутності стороннього тіла;

  набряклість в даній області, неприродні ущільнення та новоутворення;

  випадання прямої кишки.

 

 

 

 

Перераховані вище симптоми вимагають термінового втручання фахівця. Вони можуть бути спричинені інфекційними захворюваннями та бути первісниками серйозних порушень. 
           

    

Профілактичні огляди рекомендуються жінкам в період вагітності та післяпологовому періоді. Підвищене навантаження на організм і зміщення органів провокує ряд захворювань, пов'язаних з проктологією. Надмірне напруження під час пологів призводить до утворення геморою, про який незручно розповісти близьким. Часті закрепи та больові відчуття в анальній зоні, призводять до дисбалансу організму. Своєчасне звернення до фахівця та профілактика захворювань допоможе швидше повернутися до повноцінного життя.

Проктолога профілактично потрібно відвідувати:

  людям з сидячою роботою або з важкою фізичною працею;

  спортсменам;

  людям з зайвою вагою;

  людям з родовою схильністтю до ракових захворювань;

  пацієнтам, у яких була раніше проктологічна операція.

 

 

 

 

Варто звернутися до лікаря-проктолога і при варикозному розширенні вен. Наслідком цього захворювання може стати геморой. 
           

    

 

 

 

Прості методи діагностування проктологічних захворювань

 

 

Найпростішими первинними методами огляду є контроль зовнішнього стану ректальних шляхів. Для цього доктор акуратно розсовує сідниці і переглядає отвір на предмет:

  почервоніння;

  новоутворень;

  виразок та тріщин;

  випадання кишки або геморойних утворень.

Такий метод є безболісним і дає первинні уявлення і стадії, як і складності захворювань. На підставі зовнішнього огляду видаються направлення на подальшу діагностику або ставиться первинний діагноз.

Дослідження пальцевим методом менш приємне для пацієнта. У цьому випадку доктор акуратно вводить палець, в стерильній рукавичці, в анальний отвір. Маніпуляція дозволяє оцінити тонус м'язів та еластичність жому.

Детальне вивчення внутрішнього стану вимагає:

  лабораторного;

  інструментального;

  апаратного дослідження.

 

 

 

Остаточний діагноз ставиться тільки після підтвердження декількома видами діагностики і дослідження у фахівців суміжних галузей. Проктологічні захворювання можуть бути окремими видами хвороби або наслідком інших порушень організму.

 

 

Наша проктологія в Києві обладнана найсучаснішим обладнанням для діагностики та лікування порушень будь-якого роду. Запишіться на прийом зараз за телефонами або замовте зворотній дзвінок.

 

Андрієць Володимир Савич

Хірург, проктолог

Запис на прийом