УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА (УЗД)

 

 

Ультразвукова діагностика - сучасний метод дослідження, що дозволяє проникнути всередину організму людини без використання скальпеля. Апарат на екрані показує, що відбувається в різних органах. Лікар бачить здорові тканини і різні порушення структур, зазначає новоутворення і запалені ділянки.

 

На сьогоднішній день гастроентерологія в Києві досить добре розвинена. Високоякісне обладнання та першокласні фахівці допомагають виявити захворювання на ранній стадії. Прискорений темп життя, обідні перекуси і переїдання на ніч, генетична схильність і хронічні захворювання є передумовами для виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту, тому кожна людина в наш час просто зобов'язана відвідувати гастроентеролога регулярно.

 

 

Найсучасніша УЗ діагностика в Києві - у нас в клініці. Найкращі фахівці з УЗД в Києві - наші фахівці. Апарати УЗД різного покоління значно відрізняються за функціональними можливостями. Найбільш точна діагностика та визначення проблем на ранній стадії можливе тільки при використанні апаратів останнього покоління. Але техніка - ще не все. Важлива і кваліфікація фахівця, який проводить дослідження, адже будь-який прилад необхідно належним чином налаштувати і правильно розшифрувати, інтерпретувати ту інформацію, яку він дає. Лише фахівець високої кваліфікації здатний використовувати всі можливості високоточної апаратури для діагностики.

 

 


 

Переваги УЗД як методу дослідження

 

УЗ дослідження - абсолютно безболісний метод, тому його можна використовувати навіть тим людям, які бояться найменшого болю. Застосовується УЗД як метод діагностики у маленьких дітей, вагітних жінок, хворих, ослаблених променевою та хіміотерапією, літніх людей.

УЗД абсолютно нешкідливо для пацієнта. Ви можете самі переконатися в цьому. Адже лікар фахівець з ультразвукової діагностики постійно в процесі дослідження знаходиться поруч, нічим не захищаючи руки та інші частини тіла. А адже він щодня проводить багато часу в своєму кабінеті. Чи це не показник абсолютної безпеки?

 

 

 

Найголовніша перевага УЗД - це висока точність проведених досліджень. УЗ діагностика дозволяє виявити відхилення на ранній стадії, коли хворий або взагалі не відчуває болю або біль не локалізована і не дає можливості поставити правильний діагноз. Крім того, УЗД - незамінний метод уточнення діагнозу, наприклад, місця розташування пухлини. Без УЗД на сучасному етапі не призначається оперативне втручання, оскільки цей метод допомагає зробити операцію найбільш точною і делікатною. 
           

    

Ще один нюанс, який робить УЗ діагностику особливо актуальною - це можливість негайного отримання результатів. Це може мати критично важливе значення при екстрених станах. Адже лікар не витрачає додатковий час на отримання результату досліджень, його обробку - він всю необхідну інформацію бачить прямо на екрані монітору.

 

 

Види УЗ діагностики

 

 

Найпоширеніший вид - дослідження внутрішніх органів:

  черевної порожнини;

  грудної клітки;

  органів малого таза;

  лімфатичних вузлів;

  нирок, наднирників;

  м'яких тканин;

  молочних залоз.

Крім того, використання доплерографії дозволяє встановити стан кровоносних судин, побачити перешкоди кровотоку та його стан. А це - важливий етап діагностики судинних порушень і захворювань.

УЗ діагностика в Києві також популярна серед майбутніх мам. Вона не тільки дає можливість вже на ранньому терміні дізнатися стать малюка, але виявляє серйозні відхилення в його розвитку, а також вади плоду, дозволяючи прийняти екстрені заходи для збереження його життя і здоров'я.

 

 

Oбираючи УЗ діагностику, не забувайте, що це - всього лише один з методів дослідження. Поставити точний діагноз на підставі результатів УЗД і інших методів, а також призначити лікування може тільки лікар.

 

 

 

Записуйтеся на УЗД в нашій клініці по телефону і приходьте в призначений час. Не потрібно довго очікувати в черзі. Вас чекає комфортна, спокійна обстановка, зручні кушетки, ввічливий персонал і лікарі. «Максимум уваги - мінімум незручностей для пацієнта під час проведення досліджень» - такий девіз нашої клініки.

 

Підготовка до ультразвукової діагностики черевної порожнини

 

 

  Дослідження проводиться строго натщесерце, останній прийом їжі о 19:00 попереднього дня - якщо дослідження вранці.

  Протягом 2-х днів перед дослідженням виключити з раціону: чорний хліб, горох, квасоля, свіжі овочі, капусту, молоко, фрукти і солодощі.

  Протягом 2-х днів перед дослідженням приймати по 2-4 таблетки активованого вугілля перед їжею.

  Перед дослідженням не можна проводити ЕГДФС або колоноскопію.

  За два дні до дослідження зробити очисну клізму (не напередодні).

 

 

Рубан Наталія Василівна

УЗД-фахівець, терапевт

Рукодій Світлана Сергіівна

Гастроентеролог, УЗД - фахівець

Запис на прийом