флебологія

 

 

Виступаючі вени та судинні зірочки на ногах? Вам  потрібно терміново звернутися до лікаря-флеболога!Флебологія – сучасний напрямок медицини, цілковито присвячений діагностиці та лікуванню великих вен і артерій. Адже варикозне розширення вен – не лише косметична проблема. Занадто тонкі стінки судин не можуть належним чином виконувати свої функції. В результаті – погане постачання кінцівок поживними речовинами та киснем, застій рідини в тканинах, що призводить до набряків, судом, тягнучого болю, неможливості довго ходити і виконувати роботу «на ногах».

 

 

 

Флеболог в нашій клініці проведе дослідження ваших вен і, у разі потреби, призначить підтримуючу терапію. Флебологія в Києві нерідко пов'язана і з оперативним втручанням. Хірурги, використовуючи найсучасніші методи, можуть привести ваші вени в належний стан. Жінки знову одягнуть міні-спідниці. Чоловіки не будуть соромитися роздягнутися в басейні і на пляжі. А головне – зникнуть хворобливі симптоми, що супроводжують захворювання судин.

 


 

Коли варто відвідати флеболога?

 

Якщо ваші ноги  давно вас турбують та проявилися сині виступаючі вени, лікар обов’язково призначить лікування, і за допомогою консервативних методів або радикального оперативного втручання приведе їх до ладу. Однак краще йти на прийом до лікаря, коли проблема знаходиться в зародковому стані. Тоді лікування буде більш ефективним, а відновлення – швидким.

Ознаки, на які слід звернути увагу:

  ноги набрякають надвечір, навіть якщо ви не бігали цілий день на підборах;

  вночі вас турбують судоми, тягнучі болі в м'язах, не пов'язані з надмірним фізичним навантаженням;

  вени стали виступати і здаються більш темними.

 

 

 

Все це – привід для термінового візиту до флеболога. Навіть якщо ваші вени наразі виглядають цілком презентабельно, дані симптоми свідчать про початкову стадію захворювання. І чим раніше почати лікування, тим ефективнішим воно буде. Вдасться уникнути хірургічного втручання, надовго зберегти працездатність і привабливий вигляд. 
           

    

Необхідно регулярно відвідувати флеболога, навіть не маючи жодних ознак ураження судин кінцівок, якщо у вашій родині вже були випадки варикозу, венозної недостатності, тромбофлебіту, атеросклерозу нижніх кінцівок.

Не завадить спеціалізоване спостереження й тим, чия професійна діяльність пов'язана з підвищеним навантаженням на ноги, особливо статичним (наприклад, продавець, який цілий день стоїть біля прилавка), підйомом і перенесенням ваги, носінням незручного взуття на високих підборах, чи навпаки, весь робочий день ви проводите за письмовим столом.

Регулярні консультації флеболога в Києві ми радимо вагітним жінкам, людям з надмірною вагою, плоскостопістю, гормональними проблемами. Всі ці чинники можуть сприяти розвитку захворювань вен і артерій на ногах.

 

 

Які методи діагностики і лікування використовує флеболог?

 

 

Крім обстеженням, вивчення анамнезу та скарг хворого, лікар призначає спеціалізоване УЗ дослідження судин – доплерографію, яка показує стан недоступних візуальному спостереженню стінок судин, їх прохідність, еластичність. Встановивши наявність проблем з судинами та ступінь їх тяжкості, лікар може призначити профілактичну, підтримуючу терапію, лікувальну фізкультуру, масаж, водні процедури.

Використовуються препарати, що зміцнюють стінки судин, дієти, що сприяють зниженню ваги (при ожирінні). Крім того, важливо, що флебологія як медичний напрямок діє комплексно, у взаємодії з лікарями інших спеціальностей. Принаймні, саме такий підхід застосовується в нашій клініці. Адже варикозне розширення вен рідко є самостійною проблемою. Найчастіше хворий має цілий «букет» супутніх захворювань, які також потребують терапію.

Хірургічне лікування – це також найсучасніші методи: склеротерапія, мікрофлебектомія, лазерна коагуляція. Такі способи відновлення стінок судин не залишають шрамів, а процес післяопераційної реабілітації проходить швидко і безболісно.

 

 

Хочете гарні і здорові ніжки? Приходьте в нашу клініку на прийом до флеболога.

 

 

 

 

Запис на прийом