Пн-Пт: 8-21, Сб-Вс: 9-18 +38 (067) 242-62-40 +38 (044) 599-54-05 We speak English!
EN UA RU
Тестування на коронавірус Covid 19 в Києві

Тестування на коронавірус Covid 19 в Києві

Здійснюємо ПЛР та ІФА тестування на COVID-19 у Київі та по всій території Украни

Діючи відповідно до затвердженої МОЗ України процедури, Універсум Клінік інформує клієнтів про можливість проведення тестування на коронавірус в Києві та по території України.

Ми турбуємось про наших клієнтів і забезпечуємо безкоштовний переклад довідки про результати ПЛР тесту на 15 мов міжнародного спілкування, а саме:

• англійська;  • арабська;  • грецька; • іврит; • іспанська; • італійська; • німецька; • польська; • російська; • румунська; • словацька; • угорська; • французька; • чеська.
Такий широкий вибір дає змогу отримати довідку про проходження ПЛР тестування офіційними мовами понад 140 країн світу. 

Будьте певними, звертаючись в UNIVERSUM.CLINIC Ви отримуєте точний результат, що визнається міжнародними установами.

Як проводять тест на Covid-19?

Звернення в клініку клієнта з характерними симптомами - ускладненим диханням, сухим кашлем, високою температурою є причиною підозр ураження організму вірусом Covid 19. Щоб підтвердити діагноз, лікарі Універсум Клінік рекомендують провести тест на коронавірус в Києві. Експрес-метод діагностики якісно виявляє наявність антитіл в зразках крові, і дає результат протягом п'ятнадцяти хвилин.

Оскільки антитіла виробляються лише на 5-7 день після інфікування, первинний тест може дати хибний негативний результат, і ввести медиків в оману. Щоб виключити неточності діагностики, лікарі роблять ПЛР-тест на визначення вірусу за результатами досліджуваного матеріалу - слизу з горла. Зразки в терміновому порядку доставляють в вірусологічну лабораторію, оснащену необхідним функціональним обладнанням. Аналізи проводять протягом 24-72 годин. Первинний тест обов'язково повинен бути підтверджений вторинним дослідженням ПЛР.

Алгоритм дій при позитивному результаті експрес тесту Covid-19

Якщо за підсумком тесту на Covid 19 передбачуваний діагноз підтверджений, лікарі Універсум Клінік сповіщають про прецедент Лабораторний центр МОЗ України за місцем проживання клієнта. Інформування здійснюють протягом двох годин з моменту встановлення випадку підозри на SARS-CoV-2.

Люди з легкою формою захворювання, які не мають на момент огляду ризику виникнення ускладнень, отримують рекомендації та детальні інструкції для лікування в домашніх умовах. Лікарі розповідають їм про необхідність обов'язкової двотижневої самоізоляції, необхідної для запобігання подальшому поширенню хвороби серед знайомих, родичів і колег.

Якщо ж людина в тяжкому стані, їй потрібна професійна допомога в стаціонарі інфекційного відділення лікарні. В такому випадку викликають бригаду медиків, і організовують госпіталізацію у відповідний лікувальний заклад.

Тестування на Covid-19: забір матеріалу, аспекти проведення діагностики

Лікар виконує тестування на Covid-19 з виїздом додому. Лікарі враховують загальну клінічну картину, вивчають симптоми і стан людини, а потім приймають рішення про доцільність забору матеріалу, проведення тесту.

Визначення РНК вірусу 2019 nCoV методом ПЛР (забір, аналіз, виїзд, консультація)
2 300 грн
Визначення РНК вірусу 2019 nCoV методом ПЛР (забір, аналіз) у клініці
1 800 грн
Експрес тест на COVID-19 (результат через 10 хв.)
830 грн
Антитіла IgG до COVID-19 (результат через 48 г.)
650 грн
Антитіла IgM до COVID-19 (результат через 48 г.)
650 грн

З порівняльною таблицею методів тестування при підозрі захворювання на коронавірус COVID-19 та опис методик тестування, які проводить  UNIVERSUM.CLINIC можно ознайомитися за посиланням  https://uniclinic.com.ua/ua/testirovanie-covid-covid-19-ua/

Час виконання ПЛР тесту - до 2-х діб з моменту взяття мазка.

Підготовка до здачі тесту на SARS-CoV-2, збудника COVID-19

Проведення ПЛР тесту оптимально виконувати вранці, відразу після нічного сну.

Не рекомендується:

  • за 3-4 години до цього вживати їжу, пити, чистити зуби, полоскати рот/горло, жувати жувальну гумку, курити;
  • за 6 годин до дослідження використовувати лікарські засоби для зрошення ротоглотки і препарати для розсмоктування;
  • безпосередньо перед взяттям матеріалу використовувати пастилки для освіження дихання.

ПЦР ПЛР IdG IgM covid-19

ПЦР PCR covid-19 сертифікат 15189 лабораторія Діла

ПЦР ПЛР IdG IgM covid-19