Пн-Пт: 8-21, Сб-Вс: 9-18 +38 (067) 242-62-40 +38 (044) 599-54-05 We speak English!
EN UA RU
Флебологія

Флебологія

Пошкоджені артерії та вени не здатні в повній мірі забезпечити кінцівки киснем і живильними речовинами. Результатом порушення стає набряклість, судоми, біль. Щоб захистити себе від неприємних симптомів, важливо спостерігатися у лікаря флеболога в Універсум Клінік. Профільний фахівець знайде простий і безпечний шлях до відновлення якості життя, в персональному порядку призначивши клієнту комплексне лікування для відновлення здоров'я і підтримки функціональності стінок судин.

Консультація лікаря флеболога

Зробивши запис на прийом до флеболога, клієнти приватної клініки потрапляють в руки до відповідального і компетентного лікаря, який займається лікуванням, обстеженням і профілактикою хвороб вен. Лікар виконає огляд, збере детальний анамнез, призначить необхідний перелік лабораторних та інструментальних обстежень для безпомилкової постановки діагнозу. Терапія буде побудована з урахуванням персональних особливостей організму.

Причини захворювань вен

Спадкова схильність, зайва вага, відсутність адекватних фізичних навантажень в розпорядку дня, підняття важких предметів - це лише частина причин, які сприяють розвитку захворювань.
На прийом до судинного хірурга приходять і в ситуаціях, коли пошкодження вен викликано шкідливими звичками, незбалансованим раціоном харчування, тривалим перебуванням у вертикальному положенні, пов'язаним з родом виконуваної професійної діяльності

Симптоми, при яких варто звернутися до лікаря флеболога в Києві

Важливо уважно ставитися до свого здоров'я. На ранніх стадіях недуги протікають зі слабо вираженою симптоматикою, і тільки фахівцеві під силу виявити проблему і знайти превентивні заходи для її вирішення. Не варто ігнорувати візит в Універсум Клінік і при очевидних ознаках захворювань, що виявляються в такий спосіб:
 • виступаючі вени темно-синього або багряного кольору;
 • набряклість ніг;
 • коричнева пігментація на щиколотках і гомілках;
 • біль в ногах, больові відчуття сильні і зберігаються постійно, в будь-якому положенні;
 • виразки на кінцівках;
 • періодичні судоми ніг.

Захворювання, які ми лікуємо

Послуги флеболога включають не тільки повне обстеження вен і призначення профілактичних заходів. Лікар, що володіє безцінним практичним досвідом, застосує протоколи сучасної доказової медицини для результативного лікування позначених хвороб:
 • атеросклероз;
 • варикозне розширення вен;
 • тромбофлебіт, тромбоз;
 • хронічна венозна недостатність;
 • облітеруючий ендартеріїт та інші ураження судин ніг;
 • постромботіческая хвороба;
 • ретикулярної варикоз і телеангіоектазія (судинні зірочки);
 • трофічні розлади (трофічні виразки).

Методи діагностики

Консультативний прийом флеболога в приватній клініці включає в себе проведення обстежень, необхідних для детальної оцінки стану вен, уточнення і коригування передбачуваного діагнозу. У стінах Універсум Клінік для безпомилкової діагностики застосовують такі методики:
 • лабораторні дослідження
 • ультразвукова доплерографія (УЗДГ),
 • ультразвукове дуплексне сканування.

Лікування у платного судинного хірурга

Якщо слідувати запропонованому на консультації судинного хірурга плану терапії, вдасться в короткі терміни позбутися болю, варикозних вузлів, ділянок з розширеннями вен. Лікар підбере безпечні та ефективні методи лікування, до яких відноситься прийом медикаментозних препаратів, хірургія, фізіотерапія.

Ціни

Усвідомлюючи важливість встановлення довірчих відносин з клієнтами, в приватній клініці відповідально ставляться до питання оплати послуг. Вартість процедур прозора і фіксована. Ознайомитися з цінами можна в таблиці:
Консультація судинного хірурга/флеболога
600 грн
Дуплексне сканування артерій/вен верхніх/нижніх кінцівок
730 грн

Наш персонал

Крім глибокого вивчення профільних медичних блоків, наші лікарі займаються освоєнням високих стандартів обслуговування та ефективних методів взаємодії з клієнтами. Навчання відбувається як в рамках внутрішньої освітньої системи, формат якої запозичений у американських колег, так і на курсах підвищення кваліфікації, що проводяться в Україні та за кордоном. Фахівці націлені на пошук рішень для комплексного відновлення здоров'я, тому при необхідності звертаються до консультації медиків суміжних спеціалізацій.
Хірург, судинний хірург
Досвід роботи з 2008 року
Бажаєте зберегти і продовжити здоров'я, отримати грамотну терапію, що враховує всі особливості вашого організму? Записуйтесь до судинного хірурга в Універсум Клінік для отримання прекрасного лікувального і косметичного ефекту!
Консультація
ОНЛАЙН