Пн-Пт: 8-21, Сб-Вс: 9-18 +38 (067) 242-62-40 +38 (044) 599-54-05 We speak English!
EN UA RU
Медичне транспортування

Медичне транспортування

Перевезення пацієнтів по Україні та закордон

Люди з обмеженими фізичними можливостями як ніхто потребують медичної підтримки та компетентної допомоги з боку лікарів. Тому в Універсум Клінік завбачливо включили перевезення лежачих хворих до переліку послуг, що надаються. Воно необхідне для надання якісного медичного сервісу в стінах стаціонару, адже в домашніх умовах лікар може тільки проконсультувати і виконати первинний огляд клієнта, але при цьому позбавлений можливості провести повноцінну діагностику, виконати хірургічну операцію.
Транспортування здійснюється в сучасних каретах швидкої допомоги професійними водіями і відповідальним медперсоналом, який контролюватиме стан людини на шляху проходження до лікарні, в інший населений пункт або регіон України, а також за кордон.

Що включає в себе послуга перевезення хворих по Україні?

Послуга включає в себе наступні напрямки:
  • доставка клієнтів з дому в стаціонар, діагностичний центр і назад;
  • медичний супровід під час перевезення між містами всередині Київської області та за її межами, а також між країнами;
  • транспортування авіарейсами з супроводом;
  • винесення і занесення в квартиру жителів багатоповерхових будинків з карети швидкої.
Якісно виконувати роботу нашим бригадам дозволяє висока кваліфікація, практичний досвід в сфері авіаційної медицини, доступ до високотехнологічного передовому обладнанню.

Як замовити медичне транспортування?

Взаємодія з клієнтами починається з попереднього запису, який можна здійснити в онлайн режимі і по телефону. У розмові з менеджерами Універсум Клінік необхідно узгодити всі формальні деталі - обговорити стан, вік і вагу людини з обмеженими можливостями, узгодити маршрут, назвати адресу і поверх. В окремому порядку обговорюється потреба в медичному супроводі - він необхідний людям у важкому стані, які вимагають невідкладної госпіталізації та ін. Після цього співробітник клініки прорахує і озвучить вартість послуги, надасть роз'яснення та консультації при наявності питань.

Переваги організованою медичного транспортування хворих

Довіривши відповідальне завдання з медичного транспортування пацієнтів команді Універсум Клінік, клієнти отримають доступ до наступних переваг:
  • Цілодобовий контроль
Координування процесу транспортування цілодобово здійснюють мультимовні диспетчери.
  • Наявність в активах функціональних апаратів і фірмового оснащення
Медики користуються сертифікованими концентраторами кисню, моніторами, носилками ковшового і вакуумного типу, які відповідають вимогам світових стандартів.
  • Врегулювання супутніх проблем
При необхідності перетину кордону з представниками прикордонних і митних служб будуть врегульовані всі моменти, пов'язані з перевезенням ліків і обладнання, також надається підтримка при виборі клініки для проходження лікування за кордоном.

Перевезення хворих: ціни

Транспортування лежачих хворих здійснюється за фіксованим недорогим тарифом. Вартість послуг наведена в прайс-листі: