Пн-Пт: 8-21, Сб-Вс: 9-18 +38 (067) 242-62-40 +38 (044) 599-54-05 We speak English!
EN UA RU
Курси з надання першої допомоги
Курси з надання першої допомоги
по Києву і області

Тренінг першої допомоги

Курси з надання першої допомоги ми проводимо для наших партнерів – компаній, які тим або іншим способом мають відношення до обслуговування клієнтів на своїй території. Це можуть бути готелі, круїзні судна, спортивні комплекси, організатори масових розважальних і бізнес заходів.

Наші курси призначені у першу чергу для немедичного персоналу.

На тренінгу ми розповімо та покажемо за допомогою манекенів, як надавати першу допомогу людям із зупинкою дихання та серцебиття, з чужорідним тілом у дихальних шляхах. Як розпізнати людину, у якої розвивається інсульт або діабетична кома, і відрізнити їх від людини у стані алкогольного сп’яніння.

Все частіше в громадських місцях ми бачимо автоматичні дефібрилятори, призначені для використання перехожими у разі зупинки у кого-небудь серцебиття. Ми покажемо, як користуватися цим приладом правильно.

Також ми розповімо, як діяти, якщо, наприклад, дитина впала з рук на підлогу і на перший погляд, начебто нічого страшного не сталося. Що робити при переломах, кровотечах, нападах епілепсії (розповімо, чому не треба засовувати в рот ложки та інші предмети).

Наші переваги
Психологічний комфорт
Психологічний комфорт
 У Вас буде персональний закріплений лікар
У Вас буде персональний закріплений лікар
У Вас буде вибір
У Вас буде вибір
Принцип доказової медицини
Принцип доказової медицини
Конфіденційність
Конфіденційність
Консультація
ОНЛАЙН