Пн-Пт: 8-21, Сб-Вс: 9-18 +38 (067) 242-62-40 +38 (044) 599-54-05 We speak English!
EN UA RU
Виклик додому/в готель/офіс

Виклик додому/в готель/офіс

У разі відсутності можливості відвідати профільного фахівця в «Universum Clinic», можна скористатися послугами лікаря дома. Лікар прибуде в обумовлений час, проведе консультацію з оглядом і постановкою діагнозу, призначить необхідну діагностику та лікування, грунтуючись на принципах доказової медицини і використовуючи в призначеннях протоколи США і Фінляндії.

Коли необхідно викликати лікаря додому?

Важливо розуміти, що для повноцінної постановки діагнозу і призначення лікування потрібні комплексні обстеження, які неможливо провести в домашніх умовах. Візит лікаря не замінить повноцінний прийом в поліклініці, а результати зібраних аналізів забезпечать лише поверхневий погляд на поточний стан організму. Однак в деяких ситуаціях використання послуги є правильним рішенням.

Необхідно замовити лікаря додому при раптовому погіршенні самопочуття, ускладненнях простудних захворювань, підвищенні артеріального тиску. Доцільний дзвінок в «Universum Clinic» і при прояві таких симптомів:

  • виснажливі мігрені, напади головного болю і запаморочення;
  • утруднені рухи кінцівок через біль в суглобах;
  • розлад шлунково-кишкового тракту, диспепсичні явища;
  • проблеми з сечовипусканням;
  • загальна слабкість, підвищена стомлюваність;
  • поява висипань на шкірних покривах, слизових оболонках;
  • підвищення температури тіла до 39 градусів, озноб і ін;
  • прояви вірусних захворювань;
  • кашель, нежить, біль у горлі.

Лікар може приїхати в супроводі медсестри, в обов'язки якої входить введення ін'єкцій і крапельниць, перев'язка ран, обробка уражених ділянок шкіри.

Якщо ж потрібно швидка медична допомога через зупинки дихання, блювання, алергічні набряки області гортані, сильні кровотечі, серйозні травми, перебої серцевого ритму та ін., потрібно телефонувати за номером 103.

Як відбувається прийом?

Виїзд лікаря додому передбачає детальну консультацію з оглядом і встановленням причин поганого самопочуття. Важливо повідомити скарги під час звернення до клініки, щоб лікар зміг відразу зрозуміти, чи потрібно залучати вузьких фахівців або рекомендувати клієнту звернення в клініку без візиту додому.

В якості діагностичних інструментів використовуються портативні апарати електрокардіографії і УЗД діагностики, тести для визначення основних маркерів здоров'я (оксигенація крові, рівень глюкози), експрес-тести для визначення грипу, стафілокока, експрес-тести для швидкого аналізу сечі тощо. Якщо необхідне повне обстеження, клієнта транспортують на авто в клініку для проходження розширеної діагностики в стінах обладнаного медичного центру.

Доктор на домашньому прийомі розпитає про прояви недуги, задасть питання для збору докладного анамнезу. Він також зможе провести нескладні маніпуляції, які допустимо здійснювати поза клінікою.

Як викликати лікаря додому в Києві?

Жителі столиці можуть викликати лікаря додому для дорослого або дитини, скориставшись контактними телефонами, наведеними на сайті «Universum Clinic». Приватна клініка працює в гнучкому режимі без вихідних - оператори колл-центру відповідають на дзвінок в будь-який день. Вони узгодять зручний час і дату візиту лікаря, запишуть адресу проживання та особисті дані.

Також можна залишити заявку на порталі. Протягом 15 хвилин клієнту передзвонить оператор, уточнить симптоматику недуги, надасть інформацію про орієнтовний час прибуття лікаря на вказану адресу.

Ціни

Клініка орієнтована на довгострокові і партнерські взаємини з клієнтами. Вартість медичних послуг є фіксованою, клієнт може уточнити вартість послуг у оператора. Ознайомитися з актуальними тарифами і розцінками можна нижче:

Виклик сімейного лікаря/лікаря загальної практики додому (офіс)
650 грн
Консультація кожного наступного пацієнта на виклику
400 грн
Виклик лікаря-педіатра додому
650 грн
Виклик вузького спеціаліста додому
1000 грн
Виклик вузького спеціаліста додому в зоні 30 км
1500 грн
Хибний виклик лікаря
300 грн
Виклик медсестри додому, без вартості маніпуляцій
340 грн
Виклик бригади невідкладної допомоги (прибуття протягом 40-60 хв., огляд лікарем, вимірювання тиску, здійснення ін'єкції, забір аналізу)
830 грн
Виклик бригади невідкладної допомоги (прибуття протягом 40-60 хв., огляд лікарем, вимірювання тиску, здійснення ін'єкції, забір аналізу) за межі Києва в зоні 30 км
1245 грн
Внутрішньовенна ін'єкція вдома
130 грн
Внутрішньом'язова/підшкірна/внутрішньошкірна ін'єкція вдома
85 грн
Електрокардіограма (ЕКГ) (реєстрація) за межами клініки
380 грн
Постановка крапельниці вдома
250 грн
Блокада (інфільтрація больових точок лікарськими препаратами) вдома
700 грн
Транспортні витрати, за 1 км (після 30 км) в один бік
20 грн
Медичне транспортування пацієнта з місця виклику до медичного закладу (по м. Київ так і за його межами)
250 грн

Виклик лікаря додому або в офіс - якісна альтернатива самолікування.

Спеціаліст з профільною медичною освітою підійде до вирішення проблеми комплексно і професійно.

Лікар веде спостереження за клієнтом до повного відновлення, або направлення до іншого профільного лікаря для подальшого проходження обстежень і призначення лікування.